شرکت نرم افزاری کیان نور رایانه انتخاب بزرگان صنعت خرده فروشی

شیرینی و شکلات

نرم‌افزار فروشگاهی کیان راهکاری جامع و یکپارچه برای مدیریت هرچه بهتر فروشگاه‌های زنجیره‌ای شیرینی و شکلات

راهکار نرم‌افزاری فروشگاه شیرینی و شکلات

تا به حال به مزایای استفاده از یک نر‌م‌افزار فروشگاهی و برقراری ارتباط میان شعب فروشگاه قنادی، آجیل و خشکبار خود فکر کرده‌اید؟

نرم‌افزار فروشگاهی کیان با برقراری ارتباطی مستمر میان شعب مختلف فروشگاه، به شما امکان مدیریت یکپارچه، تعریف کالا و قیمت‌گذاری واحد و کنترل موجودی‌ها را می‌دهد. راهکار نرم‌افزاری کیان برای فروشگاه‌‌های عرضه‌کننده شیرینی و شکلات به شما امکان تعریف انواع کالاهای وزنی، فله و بسته‌بندی را می‌دهد و با برقراری ارتباطی یکپارچه میان ترازو و صندوق فروشگاهی، سرعت و دقت را بالا برده و به میزان قابل توجهی از خطای انسانی می‌کاهد.

با این سیستم یکپارچه می‌توانید محصولات خود را به صورت اینترنتی یا تلفنی نیز به مشتریان عرضه کنید. و با تشکیل باشگاه مشتریان و استفاده از روش‌های مختلف امتیازدهی، جمعی از مشتریان وفادار خود را بسازید.

با یکپارچه سازی داده‌ها و اطلاعات تمامی شعب از طریق سیستم مدیریت هوشمند تجاری کیان یا BI، می‌توانید کالاهای پرفروش و سودده هر فروشگاه را بیابید. براساس آمارها و اطلاعات با سلیقه مشتریان خود بیشتر آشنا شوید. در نتیجه برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای عرضه محصولات خود در هر بازه زمانی و هر منطقه فروشگاه خواهید داشت.

لطفا برای آشنایی بیشتر با امکانات ماژول‌های مختلف نرم‌افزاری کیان به بخش محصولات مراجعه فرمایید. کارشناسان فروش ما نیز با افتخار آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما هستند