شرکت نرم افزاری کیان نور رایانه انتخاب بزرگان صنعت خرده فروشی

وفادارسازی مشتریان

وفادارسازی مشتریان

وفادارسازی مشتریان

از آنجا که می‌گویند مشتری پادشاه است، نیاز هر کسب و کار فروشگاهی است که در تعامل دائمی با مشتریان باشد. لازم است مشتری را به فروشگاه خود وفادار کنید تا در میان تمامی فروشگاه‌ها، فروشگاه شما را برای دریافت محصول و خدمات دلخواهش انتخاب کند. نیاز است تا با برنامه‌ها و استراتژی‌های مختلف در جهت وفادارسازی مشتریان کار کنید.
شرکت نرم‌افزاری کیان نور رایانه برای مدیریت بهتر مشتریان و ایجاد یک رابطه پایدار با آن‌ها راهکارهای نرم‌افزاری مختلفی را دراختیار شما قرار می‌دهد که در ادامه به معرفی مختصر هر ماژول و امکانات آن می‌پردازیم.

 

سیستم‌امتیازدهی مشتریان کیان

سیستم امتیازدهی مشتریان کیان راهکاری برای ترغیب مشتریان به خرید بیشتر و مکرر از فروشگاه و وفادارساختن آن‌ها به مجموعه فروشگاهی شماست. این سیستم براساس قوانینی که تعیین می‌کنید مثل عملکرد مشتری ( خرید بیشتر، مبالغ مشخص خرید یا خرید کالای خاص) و یا مناسبت‌های خاص ( تولد شخص یا افتتاحیه فروشگاه و …) به هر مشتری امتیازهایی را اعطا می‌کند.
شما می‌توانید با سیاست‌هایی که برای فروشگاه‌های خود در نظر می‌گیرید، براساس امتیازهای جمع‌آوری شده مشتریان خدمات خاصی را به آنها ارائه دهید.این امکان وجود دارد که درلحظه امتیاز مشتری را محاسبه کنید یا براساس زمان‌بندی خاص، امتیازات محاسبه شود

برخی قابلیت‌های سیستم امتیازدهی مشتریان کیان

Check mark گروه‌بندی خودکار مشتریان ( گروه‌های طلایی، نقره‌ای و برنزی) و اعطای خدمات ویژه به مشتریان براساس گروه‌ها
Check mark تبدیل امتیازها به اعتبار و امکان استفاده از اعتبارها در بازه زمانی معین در فروشگاه‌ها
Check mark امکان مشخص نمودن میزان تبدیل امتیاز به اعتبار برای بازه‌های زمانی خاص و مناسبت‌ها جهت ترغیب مشتری به خرید بیشتر

 

از سیستم امتیازدهی مشتریان کیان در کنار سیستم ارسال پیامک و قرعه‌کشی می‌توانید برای تعامل مستمر با مشتریان استفاده کنید. میزان امتیازهای کسب‌شده و اعتبارهای استفاده‌شده را از طریق پیامک به مشتریان اطلاع دهید و براساس امتیازهایی که کسب می‌کنند در بازه‌های زمانی دلخواه قرعه‌کشی داشته باشید.

تمامی راهکارهای معرفی شده برای وفادارسازی مشتریان یکپارچه با نرم‌افزار فروشگاهی کیان می‌باشد و در دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور ثبت شده‌است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با تمامی امکانات می‌توانید با شماره 02187700165 (داخلی2) تماس گرفته یا درخواست خود را از طریق تکمیل فرم دمو در سایت اطلاع دهید.